• Informacja dotycząca obiadów w szkole.

• Szanowni Państwo,

Zapraszamy do zapisywania dzieci na obiady w roku szkolnym 2023/2024. Koszt obiadu dwudaniowego z kompotem - 13 zł.

Zapisu dokonujemy tylko i wyłącznie na całe miesiące poprzez kontakt telefoniczny, SMS lub za pośrednictwem e-mail z firmą Gastrolandia Katarzyna Pałys. Nie będzie możliwości wykupu pojedynczych obiadów. Płatności dokonujemy przedpłatą, najpóźniej do 10-dnia za bieżący miesiąc korzystania z posiłków. Prosimy mieć na uwadze, iż każdą nieobecność dziecka na obiedzie należy zgłosić dzień wcześniej dostawcy obiadów w formie sms, w przeciwnym razie posiłek zostanie  dostarczony do szkoły i należy go odebrać. W razie potrzeby zachęcamy do kontaktu bezpośredniego aby zasięgnąć szczegółowych informacji.

Forma zapisu SMS lub E-mail:

Szkoła nr 4, Imię i Nazwisko, klasa

Nasze dane: Gastrolandia Katarzyna Pałys

gastrolandia@wp.pl

Obiady wydawane będą od dnia 5 września 2023r.